MING YUN - čaj, čaje, vysokohorský čaj, taiwanský čaj

www.ming-yun.eu/

 
Rychlé hledání    

ČAJOVÝ TIP

V naší čajové nabídce najdete velký výběr taiwanských čajů, zejména oolongů. Rádi bychom Vám nabídli tři čaje z naší nabídky za výhodnější cenu. Tu můžete využít až do neděle 17. listopadu.

 

A kterých čajů se nabídka týká?

 

Shanlinchi oolong

Kultivar: Qingxin oolong

Datum sběru: leden 2019 (zimní sklizeň)

Čaj byl sbírán a zpracován ručně. Jedná se o lehce oxidovaný a lehce pečený čaj. Čajová plantáž se nachází v oblasti Long Feng Shan (oblast Shanlinchi) ve výšce okolo 1650 metrů. Barva připraveného nálevu je jasně žlutá. Vůně je plná, hladká, květinová s jemnými tóny bylinek. Chuť je velmi osvěžující, sladká, květinová, s delikátním bylinným až mléčným nádechem. Velmi příjemný čaj na pití, který zanechá příjemný pocit v ústech i dlouho po jeho vypití.


Song Bo Chang Qing oolong

Kultivar: Si Ji Chun

Datum sběru: listopad 2018

Čaj pěstovaný v oblasti Song Bo Lin, nedaleko města Mingjian, v kraji Nantou. Nadmořská výška je okolo 400 metrů n.m. Jedná se o strojově sbíraný čaj. Je čajem lehce oxidovaným a středně pečeným. Již suchý list uchvátí svoji příjemnou vůní. Ta je velmi intenzivní, příjemně sladká. Barva nálevu je tmavě žlutohnědá. Chuť je plná, nasládlá, ovocná (sušené švestky), příjemně pečená. Oblast Song Bo Lin je vyhlášenou lokalitou pro pěstování kultivaru Si Ji Chun.


ER MEI ORIENTAL BEAUTY

Kultivar: Qingxin Dapan

Datum sběru: červen 2018

Mezi nejcennější oblasti pro pěstování čaje Oriental Beauty (Bai Hao oolongu, chcete-li), je považováno okolí města Beipu. Ještě cennější oblastí je pak považována vesnice Er Mei, která leží v blízkosti města Beipu. Nadmořská výška plantáží je okolo 400 - 600 metrů. Pro zpracování čaje byly použity jen vrchní lístky a pupeny, které byly sbírány a zpracovány 29. června. Lístky byly pečlivě sbírány a zpracovány ručně. Čaj je více oxidován. Barva nálevu je proto tmavší. Jantarová až oranžově-hnědá. Zahřáté lístky voní příjemně sladce. Po tropickém a zralém ovoci. Chuť připraveného nálevu je velice jemná, hladká, jemně medová až ovocná (zralé ovoce, tropické ovoce). Dozvuk je poměrně dlouhý.


Cenu, za kterou si čaje nyní můžete zakoupit, najdete dole pod obrázkem. Pokud se o těchto čajích chcete dozvědět více, stačí kliknout na jejich názvy.

 

 Objednávka

Varianta zboži: Počet kusů:


MING YUN - čaj, čaje, vysokohorský čaj, gao shan, gaoshan, kaoshan, taiwanský čaj

HomepageArchiv článkůVyhledej článekKontaktujte násRegistracePro registrované